Publikujemy apel rodziców Hani chorej na nowotwora układu nerwowego. Fundacja "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" prowadzi konto dla Hani. Numer podajemy na zaświadczeniu Fundacji. Prosimy o pomoc w imieniu rodziców Hani. Do apelu o pomoc włączyła się Pani Katarzyna Drabczyńska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Międzyborzu.

APEL RODZICÓW:
Drodzy przyjaciele, znajomi oraz wszystkie osoby dobrej woli i wielkiego serducha!
- Niestety!!! naszej 8-miesięcznej ukochanej córeczki zdiagnozowano w lipcu chorobę nowotworową układu nerwowego! Aktualnie Hania jest w trakcie chemioterapii.
Nie jest łatwo o to prosić ale jeśli chcielibyście pomóc HANI w walce z jednym z najbardziej ZŁOŚLIWYCH NOWOTWORÓW dziecięcych - NEUROBLASTOMĄ możecie dokonywać choćby najmniejszych wpłat na konto Fundacji „NA RATUNEK dzieciom z chorobą nowotworową” .

Nr konta: 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867 - koniecznie z tytułem wpłaty: „Hanna Próba”
Zgromadzone na subkoncie środki zostaną w całości wykorzystane na leczenie Hani - m.in. badania, środki farmaceutyczne, leki wspomagające, opatrunki, koszty opieki przyszpitalnej. Jest tego bardzo dużo.
Dobrzy ludzie!
Za Waszą pomoc i wsparcie z góry w imieniu Hani dziękujemy z całego serca. 

-Kochani, wiem, że w takich momentach zawsze mogliśmy liczyć na Waszą pomoc i otwarte serca (czytaj: portfele)- każde, nawet najdrobniejsze wsparcie dla Hani będzie cudem, który umocni wiarę i nadzieję, doda sił Pawłowi i jego bliskim. Każda inicjatywa, która pomoże nam w dotarciu do szerszej rzeszy "wrażliwców" mile widziana- czekamy na Wasze propozycje.
Udostępniajcie, proszę, i wspólnie pomóżmy uratować Hanię. 

Katarzyna Drabczyńska