Znamy już listę półfinalistek konkursu Miss Dolnego Śląska 2019, który powrócił po dwóch latach przerwy. 13 kwietnia w Ibis Styles Wrocław Centrum (plac Konstytucji 3 Maja 3) odbędzie się półfinał konkursu podczas którego poznamy tegoroczne finalistki majowej gali finałowej! 113 uczestniczek będzie walczyć o awans do tytułu Miss Dolnego Śląska i Miss Dolnego Śląska Nastolatek. W gronie pięknych pań znalazły się Sycowianki, Oleśniczanka, Twardogórzanka i dziewczyna z Sadkowa.

Już 13. kwietnia w Ibis Styles Wroclaw Centrum (Plac Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław) odbędzie się półfinał konkursu Miss Dolnego Śląska 2019.

Podczas gali półfinałowej zostaną wyłonione finalistki do tytułu Miss Dolnego Śląska i Miss Dolnego Śląska Nastolatek, najbardziej prestiżowego konkursu piękności w woj. Dolnośląskim. Ponad 120 uczestniczek będzie walczyć o awans do majowego finału konkursu.

Kandydatki zostały wyłonione w kwalifikacjach na terenie woj. Dolnośląskiego oraz podczas castingu online. Wśród 113 pań znalazło się sześć kandydatek z naszego rejonu. Vanessa Pycia (wzrost 175 cm, 1998 r.), Magdalena Kopeć (173 cm, 2001 r.), Wiktoria Kawa (172 cm, 1999 r.) to panie zamieszkujące w Sycowie. Reprezentantką z Oleśnicy jest Natalia Olczak (170 cm, 1997 r.). Do ścisłego grona półfinalistek dołączyła też Natalia Herbutowicz (173 cm, 2000 r.) z Twardogóry i Angelika Ciosek Z Sadkowa (174 cm, 1994 r.)
Pełną listę półfinalistek prezentujemy na stronie konkursu.

PÓŁFINALISTKI MISS DOLNEGO ŚLĄSKA 2019

Podczas wydarzenia 113 półfinalistek zaprezentuje się w strojach kąpielowych oraz sukienkach koktajlowych, a przed jury stanie bardzo trudne zadanie wybrania finalistek, które będą ubiegać się o tytuł najpiękniejszej mieszkanki woj. Dolnośląskiego. Podczas wydarzenia poznamy finalistki Miss Dolnego Śląska oraz Miss Dolnego Śląska Nastolatek, do których w maju dołączą finaliści konkursu Mister Dolnego Śląska.

Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Od 30 lat czuwa nad wyborem najpiękniejszej Polki.  Od wielu lat finał konkursu ogólnopolskiego organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność w roku 2018 wyniosła pond 7 milionów widzów w trakcie grudniowej gali finałowej.