Z okazji jubileuszu 725–lecia Twardogóry Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych dziejami miasta do udziału w konferencji historycznej pt. „Dzieje Twardogóry” . Konferencja będzie miała charakter cyklu wykładów znanych historyków z Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Wrocławskiej i IPN-u z Wrocławia. Swój wykład będzie miał również dr Marek Nienałtowski, były nauczyciel akademicki, twórca kompendium wiedzy dotyczącego historii Oleśnicy i jej zabytków. Wejście na konferencję tylko z wejściówką. Wejściówki można odebrać w Urzędzie Miasta w Twardogórze.

Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych dziejami Twardogóry do udziału w konferencji historycznej pt. „Dzieje Twardogóry” z okazji jubileuszu 725–lecia Twardogóry, która odbędzie się 14 czerwca 2018 r. o godzinie 9.00 w auli Zespołu Szkół Ponagimnazjalnych im. Jarosława Iwaszkiewicza przy ul. S. Staszica 3 w Twardogórze.

Konferencja odbędzie się w przeddzień Dni Twardogóry 16-17 czerwca.

Konferencja została objęta patronatem przez Instytut Pamięci Narodowej.

Bezpłatne wejściówki można odbierać osobiście w pokoju nr 16 Urzędu Miasta i Gminy przy ulicy Ratuszowej 14 w Twardogórze. Ilość ograniczona.