Zapraszamy do zapoznania się z programem imprez sportowych, które odbędą się w weekend 13 i 14 października w Oleśnicy i w okolicy.

PIŁKA NOŻNA

POGOŃ OLEŚNICA
Pogoń Oleśnica - Parasol Wrocław
niedziela, godz. 11.00.  

Plan spotkań pozostałych zespołów Pogoni Oleśnica prezentuje się następująco:

III Liga Kobiet, niedziela 14.10, godz. 11:00:
Pogoń Oleśnica - Piast Nowa Ruda
Okręgowa Liga Trampkarzy, sobota 13.10, godz. 11:00:
Pogoń Oleśnica - Pogoń Syców
Okręgowa Liga Młodzików, niedziela 14.10, godz. 11:00:
Pogoń Oleśnica - Talent Trzebnica
I Liga Oldboy, poniedziałek 15.10, godz 16:00:
Pogoń Oleśnica - Włókniarz Wrocław

AKADEMIA PIŁKARSKA OLEŚNICA
klasa B Seniorów: AP Oleśnica - GKS Kamień,
niedziela, godz. 11.00, Oleśnica, boisko przy ul. Brzozowej 8

Plan spotkań sobota 13.10:

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych: Polonia Wrocław - AP Oleśnica, godz. 18.00 (Wrocław)
I Okręgowa Liga Młodzików: AP Oleśnica - WKS Śląsk Wrocław, godz. 10.00 (Oleśnica- płyta główna stadionu miejskiego)
II Okręgowa Liga Młodzików: AP II Oleśnica - AP Champions Oława, godz.9.00 (Oleśnica- boisko sztuczne stadionu miejskiego)
V Okręgowa Liga Młodzików: AP III Oleśnica (Oddział Syców) - Dolpasz Skokowa, godz. 10.00 (Syców)
Terenowa Liga Młodzików: Polonia Miłoszyce - AP IV Oleśnica, godz. 16.00 (Miłoszyce)
Terenowa Liga Młodzików: Czarni Jelcz Laskowice - AP V Oleśnica (Oddział Syców), godz. 13.00 (Jelcz- Laskowice)

Plan spotkań niedziela 14.10:

Klasa B Seniorów: Orzeł II Pawłowice Wrocław - AP Oleśnica, godz. 11.00 (Wrocław)

POGOŃ SYCÓW

Sobota (13.10.2018 r.):
Okręgowa Liga Trampkarzy: Pogoń Syców - Pogoń Oleśnica, Stadion Miejski w Sycowie godz. 11:00
Okręgowa Liga Młodzików: Pogoń Syców - FC Wrocław Academy, godz. 13:00, Stadion Miejski w Sycowie
Terenowa Liga Juniora Młodszego: Pogoń Cieszków - Pogoń Syców, godz. 13:00 
Klasa A gr. II: Pogoń Syców - Iskra Pasikurowice, godz. 15:30 Stadion Miejski w Sycowie

Niedziela (14.10.2018 r.) 
Klasa B gr. IV: Pogoń II Syców - KS Gręboszyce, godz. 11:00 Stadion Miejski w Sycowie

Poniedziałek (15.10.2018 r.)
I liga Oldboy: Polonia Trzebnica - Pogoń Syców, godz. 16:00 

IV Mistrzostwa Gminy Dobroszyce w Piłce Nożnej Mężczyzn
13 października br. na Orliku w Dobroszycach, start o godz. 9.00

KOSZYKÓWKA
KS HES Basketball - Team-Plast KKO

Spotkanie odbędzie się 13 października o godzinie 12.00 w hali AWF przy ul. Paderewskiego 35 we Wrocławiu. Po 3 kolejkach KKO zajmuje 6. miejsce w tabeli. Gospodarze wygrali swoje ostatnie 3 spotkania i znajdują się na drugim miejscu w tabeli. Serdecznie zapraszamy na mecz do Wrocławia! 

SIATKÓWKA
PKPS BIERUTÓW- POGOŃ GÓRA
Spotkanie odbędzie się 13 października o godzinie 18.00.