| Źródło: Oleśnicka Rolka
Oleśnica: VII RollerCup 2018 nad Stawami [WYNIKI]
WYNIKI
Kategoria |
DESKOROLKI |
||||||
Roczniki |
2008-2011 (7-10 lat) |
200 metrów |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
15 |
Natalia |
Waliszek |
|
46,42 |
I |
||
14 |
Hanna |
Waliszek |
|
2,23,88 |
II |
||
Kategoria |
HULAJNOGI |
||||||
Roczniki |
2012-2018 (0-6 lat) |
200 metrów |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
50 |
Błażej |
Kowalski |
|
35,45 |
I |
||
23 |
Adam |
Bełza |
|
39,74 |
II |
||
9 |
Jakub |
Kostrzewa |
|
40,8 |
III |
||
73 |
Mateusz |
Kamiński |
|
44,7 |
IV |
||
56 |
Stanisław |
Koszela |
|
46,49 |
V |
||
33 |
Błażej |
Dworaczyński |
|
47,14 |
VI |
||
80 |
Olga |
Mrugalska |
|
1,00,86 |
VII |
||
12 |
Wojciech |
Raurysz |
|
1,10,08 |
VIII |
||
55 |
Jan |
Libner |
|
2,46,08 |
IX |
||
Kategoria |
HULAJNOGI |
||||||
Roczniki |
2008-2011 (7-10 lat) |
200 metrów |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
20 |
Michał |
Klimek |
|
33,33 |
I |
||
65 |
Antoni |
Kowalski |
|
33,77 |
II |
||
75 |
Patrycja |
Bełza |
|
36,21 |
III |
||
14 |
Hanna |
Waliszek |
|
41,27 |
IV |
||
13 |
Paulina |
Waliszek |
|
42,67 |
V |
||
10 |
Zuzanna |
Zwarycz |
|
44,39 |
VI |
||
11 |
Krzysztof |
Zwarycz |
|
53,74 |
VII |
||
Kategoria |
NARTOROLKI |
||||||
Roczniki |
1900-2018 (0-118 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
45 |
Marek |
Gadawski |
|
3,23,77 |
I |
||
|
Wojciech |
Maciukiewicz |
|
3,26,70 |
II |
||
43 |
Irmina |
Szawica |
|
4,52,74 |
III |
||
Kategoria |
SKRZATY |
kobiet |
|||||
Roczniki |
2012-2018 (0-6 lat) |
200 metrów |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
66 |
Liliana |
Chojnacka |
|
1,14,99 |
I |
||
Kategoria |
SKRZATY |
mężczyzn |
|||||
Roczniki |
2012-2018 (0-6 lat) |
200 metrów |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
9 |
Jakub |
Kostrzewa |
|
35,80 |
I |
||
50 |
Błażej |
Kowalski |
|
42,27 |
II |
||
56 |
Stanisław |
Koszela |
|
47,49 |
III |
||
Kategoria |
DZIECIAKI |
kobiet |
|||||
Roczniki |
2009-2011 (7-9 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
52 |
Zuzanna |
Kowalczyk |
|
4,09,12 |
I |
||
49 |
Michalina |
Szawica |
|
4,24,36 |
II |
||
24 |
Ewa |
Garbaczewska |
|
4,30,17 |
III |
||
79 |
Alicja |
Dyrka |
|
4,35,67 |
IV |
||
71 |
Dominika |
Kamińska |
|
4,49,49 |
V |
||
66 |
Amelia |
Chojnacka |
|
6,30,92 |
VI |
||
Kategoria |
DZIECIAKI |
mężczyzn |
|||||
Roczniki |
2009-2011 (7-9 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
72 |
Wojciech |
Dyrka |
|
3,22,77 |
I |
||
53 |
Bartek |
Ilków |
|
6,31,80 |
II |
||
Kategoria |
JUNIORKI MŁODSZE |
kobiet |
|||||
Roczniki |
2006-2008 (10-12 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
59 |
Oliwka |
Sapijaszko |
|
3,31,45 |
I |
||
35 |
Julia |
Izydorczyk |
|
3,47,02 |
II |
||
54 |
Julia |
Koszela |
|
3,52,64 |
III |
||
19 |
Magdalena |
Sobczak |
|
3,57,30 |
IV |
||
34 |
Alicja |
Szabińska |
|
4,14,02 |
V |
||
17 |
Kamila |
Urban |
|
4,21,61 |
VI |
||
21 |
Maja |
Klimek |
|
5,11,74 |
VII |
||
Kategoria |
JUNIORZY MŁODSI |
mężczyzn |
|||||
Roczniki |
2006-2008 (10-12 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
16 |
Bartłomiej |
Pucek |
|
3,11,67 |
I |
||
22 |
Tomasz |
Bełza |
|
3,12,02 |
II |
||
51 |
Mieszko |
Okrzesik |
|
3,22,05 |
III |
||
36 |
Jakub |
Libner |
|
3,28,74 |
IV |
||
77 |
Dominik |
Posłuszny |
|
3,37,64 |
V |
||
26 |
Patryk |
Sobczak |
|
3,45,30 |
VI |
||
70 |
Mikołaj |
Czernielewski |
|
3,51,27 |
VII |
||
65 |
Antoni |
Kowalski |
|
5,18,42 |
VIII |
||
Kategoria |
JUNIORZY |
mężczyzn |
|||||
Roczniki |
2003-2005 (13-15 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
25 |
Jakub |
Garbaczewski |
|
2,59,83 |
I |
||
18 |
Krzysztof |
Jaroń |
|
3,07,55 |
II |
||
Kategoria |
JUNIORKI |
kobiet |
|||||
Roczniki |
2003-2005 (13-15 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
76 |
Zuzanna |
Czuczwara |
|
3,54,24 |
I |
||
Kategoria |
JUNIORKI STARSZE |
kobiet |
|||||
Roczniki |
2000-2002 (16-18 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
68 |
Aleksandra |
Machelak |
|
3,29,83 |
I |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategoria |
SENIORKI MŁODSZE |
kobiet |
|||||
Roczniki |
1988-1999 (19-30 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
74 |
Marta |
Kubiak |
|
3,07,95 |
I |
||
30 |
Karolina |
Wawrzyniak |
|
3,09,08 |
II |
||
Kategoria |
SENIORZY MŁODSI |
mężczyzn |
|||||
Roczniki |
1988-1999 (19-30 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
46 |
Dawid |
Malinowski |
|
2,29,58 |
I |
||
31 |
Mateusz |
Sroka |
|
2,30,95 |
II |
||
69 |
Tomasz |
Kruła |
|
2,34,93 |
III |
||
38 |
Michał |
Lipiarz |
|
2,54,95 |
IV |
||
27 |
Mateusz |
Szarek |
|
3,22,30 |
V |
||
Kategoria |
SENIORZY |
mężczyzn |
|||||
Roczniki |
1978-1987 (31-40 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
45 |
Marek |
Gadawski |
|
2,55,95 |
1 |
||
41 |
Mariusz |
Garbaczewski |
|
3,00,64 |
2 |
||
5 |
Piotr |
Bełza |
|
3,11,49 |
3 |
||
62 |
Piotr |
Koszela |
|
4,05,05 |
4 |
||
Kategoria |
SENIORKI |
kobiet |
|||||
Roczniki |
1978-1987 (31-40 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
40 |
Marta |
Sapijaszko |
|
2,58,86 |
I |
||
42 |
Krzysztofa |
Kazanowska |
|
3,03,92 |
II |
||
32 |
Iwona |
Garbaczewska |
|
3,09,70 |
III |
||
4 |
Marta |
Klimek |
|
3,11,99 |
IV |
||
8 |
Barbara |
Maciukiewicz |
|
3,70,08 |
V |
||
43 |
Irmina |
Szawica |
|
3,22,99 |
VI |
||
63 |
Agata |
Borowik |
|
3,39,52 |
VII |
||
81 |
Monika |
Kedra |
|
4,51,92 |
VIII |
||
Kategoria |
SENIORZY STARSI |
mężczyzn |
|||||
Roczniki |
1977-1967 (41-51 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
64 |
Andrzej |
Lewicki |
|
3,08,95 |
I |
||
44 |
Mariusz |
Jezierski |
|
3,12,37 |
II |
||
61 |
Marek |
Okrzesik |
|
3,26,17 |
III |
||
48 |
Dariusz |
Libner |
|
3,28,45 |
IV |
||
Kategoria |
SENIORKI STARSZE |
kobiet |
|||||
Roczniki |
1977-1967 (41-51 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
60 |
Elżbieta |
Wrona-Figura |
|
3,32,86 |
I |
||
Kategoria |
WETERANKI |
kobiet |
|||||
Roczniki |
1900-1966(52-118 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
82 |
Krystyna |
Kedra |
|
6,33,61 |
I |
||
Kategoria |
WETERANI |
mężczyzn |
|||||
Roczniki |
1900-1966(52-118 lat) |
1 okrążenie |
|||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
39 |
Jacek |
Wolski |
|
3,03,33 |
I |
||
7 |
Wojciech |
Maciukiewicz |
|
3,08,45 |
II |
||
78 |
Feliks |
Gadawski |
|
3,39,42 |
III |
||
6 |
Władysław |
Zalewski |
|
4,47,64 |
IV |
||
37 |
Leszek |
Kramer |
|
5,30,83 |
V |
||
WIELKA OLEŚNICKA |
|||||||
KOBIET |
|||||||
4 okrążenia |
|||||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
40 |
Marta |
Sapijaszko |
|
12,41,49 |
I |
||
74 |
Marta |
Kubiak |
|
13,05,95 |
II |
||
42 |
Krzysztofa |
Kazanowska |
|
13,37,27 |
III |
||
30 |
Karolina |
Warzyniak |
|
14,26,36 |
IV |
||
60 |
Elżbieta |
Wrona - Figura |
|
15,05,49 |
V |
||
59 |
Oliwia |
Sapijaszko |
|
15,28,08 |
VII |
||
54 |
Julia |
Koszela |
|
19,55,02 |
VII |
||
WIELKA OLEŚNICKA |
|||||||
MĘŻCZYZN |
|||||||
4 okrążenia |
|||||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
31 |
Mateusz |
Sroka |
|
12,17,86 |
1 |
||
46 |
Dawid |
Malinowski |
|
12,24,74 |
2 |
||
45 |
Marek |
Gadawski |
|
12,25,17 |
3 |
||
25 |
Jakub |
Garbaczewski |
|
12,15,83 |
4 |
||
7 |
Wojciech |
Maciukiewicz |
|
12,55,45 |
5 |
||
44 |
Mateusz |
Jezierski |
|
13,15,36 |
6 |
||
41 |
Mariusz |
Garbaczewski |
|
13,23,92 |
7 |
||
22 |
Tomasz |
Bełza |
|
14,04,21 |
8 |
||
18 |
Karol |
Jaroń |
|
14,06,39 |
9 |
||
5 |
Piotr |
Bełza |
|
14,08,05 |
10 |
||
36 |
Jakub |
Libner |
|
14,29,83 |
11 |
||
72 |
Wojciech |
Dyrka |
|
14,31,21 |
12 |
||
78 |
Feliks |
Gadawski |
|
15,07,17 |
13 |
||
16 |
Bartłomiej |
Pucek |
|
15,32,14 |
14 |
||
WYŚCIG NA ROLKACH SZYBKICH |
|||||||
KOBIETY |
|||||||
10 KM |
|||||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
40 |
Marta |
Sapijaszko |
|
23,55,35 |
I |
||
4 |
Marta |
Klimek |
|
27,04,17 |
II |
||
8 |
Barbara |
Maciukiewicz |
|
29,44,46 |
III |
||
84 |
Kinga |
Mrugalska |
|
31,55,66 |
IV |
||
63 |
Agata |
Borowik |
|
32,47,39 |
V |
||
WYŚCIG NA ROLKACH SZYBKICH |
|||||||
MĘŻCZYZN |
|||||||
10 KM |
|||||||
Nr startowy |
Imię i |
nazwisko |
|
Czas |
Miejsce |
||
28 |
Michał |
Wawrzyniak |
|
19,41,42 |
I |
||
31 |
Mateusz |
Sroka |
|
19,42,08 |
II |
||
47 |
Wiesław |
Mazurek |
|
21,22,58 |
III |
||
29 |
Krzysztof |
Jarociński |
|
25,12,39 |
IV |
||
57 |
Mikołaj |
Sapijaszko |
|
25,24,80 |
V |
||
2 |
Zbigniew |
Glinkowski |
|
25,25,36 |
VI |
||
58 |
Łukasz |
Sapijaszko |
|
|
|
||
1 |
Józef |
Mastalerz |
|
|
|
||
3 |
Krzysztof |
Dębski |
|
|
|
||
7 |
Wojciech |
Maciukiewicz |
|
|
|
||
27 |
Maciej |
Szarek |
|
|
|
||
31 |
Mateusz |
Sroka |
|
|
|
||
45 |
Marek |
Gadawski |
|
|
|
||
46 |
Dawid |
Malinowski |
|
|
|
Podziękowania od Organizatorów:
Organizatorzy Oleśnickiej Rolki 2018 pragną podziękować wszystkim za udział w tej imprezie, która z roku na rok przyciąga więcej uczestników a tym samym motywuje nas do jej rozwijania i uatrakcyjniania.
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj