Po raz kolejny jedna z najpopularniejszych polskich federacji skupiających zawodników MMA i K-1 zorganizuje galę w stolicy Dolnego Śląska. 25 maja odbędzie się gala FEN 21! Miejscem rywalizacji sportowców będzie Hala Orbita. Walką wieczoru będzie pojedynek w kategorii średniej Andrzeja Grzebyka vs Thiago Vieira. Dla kibiców portal Oleśnica Dla Was ma niespodziankę. Mamy dla Was bilety do wygrania w konkursie. Bilety na galę FEN 21 można nabyć na stronie internetowej fen-mma.com/bilet

Fani sportów uderzanych z pewnością zacierają już ręce z myślą o zbliżającej się wielkimi krokami gali FEN 21.

25 maja w Hali Orbita od godz. 18.00 będą mogli oni obejrzeć aż 9 pojedynków toczonych na zasadach MMA i K-1. Zobaczą starcia gwiazd federacji, spektakularne powroty, emocjonujące rewanże oraz pojedynki, których stawką będą pasy mistrzowskie. 
Tym razem na karcie walk znalazły się m. in. nazwiska: Andrzeja Grzebyka, Wojciecha Wierzbickiego, Marcina Zontka, Tymoteusza Łopaczyka i Mateusza Głąba.
Walką wieczoru będzie pojedynek w kategorii średniej Andrzeja Grzebyka (12-3, 5 KO, 3 SUB) vs Thiago Vieira (10-2, 9 KO, 1 SUB). 

Dla kibiców portal Oleśnica Dla Was ma niespodziankę. Mamy dla Was 5 pojedynczych biletów na galę FEN 21 w Hali Orbita, 25 maja 2018 r.

Aby wygrać bilet na galę Fight Exclusive Night 21 we Wrocławiu wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na jedno, bardzo proste pytanie.

Ile walk Andrzej Grzebyk stoczył w federacji FEN?

Na odpowiedzi czekamy do czwartku (24.05.2018 r.) do godz. 21:00 

Odpowiedź na pytanie konkursowe wraz z imieniem i nazwiskiem osoby, która chce wygrać prosimy przesłać na adres e-mail: olesnica@dlawas.info; w tytule wiadomości wpisując Gala FEN21 Wrocław". Liczy się kolejność zgłoszeń. 

Szczęśliwych zwycięzców poinformujemy o wygranej w prywatnej wiadomości.

REGULAMIN KONKURSU

Dla Andrzeja Grzebyka będzie to piąty występ w organizacji FEN – na FEN 18 „Summer Edition” po znakomitej walce pokonał Marcina Naruszczkę, wcześniej, podczas FEN 14, przez techniczny nokaut po pierwszej rundzie wygrał z Białorusinem Alexeyem Repalovem. Na gali nr 9 „Go For It” natomiast uległ minimalnie na punkty Alessandro Di Chirico. Grzebyk jest znany z bardzo ofensywnego stylu walki  – aż 8 z 12 zwycięstw odniósł przez nokaut lub poddanie. Nieprzeciętnie utalentowany reprezentant Legion Team Tarnów może pochwalić się także zwycięstwami w przeszłości nad tak mocnymi fighterami, jak Mindaugas Verzbickas i Kamil Szymuszowski. Podczas jubileuszowej, 20. edycji, pewnie w pierwszej rundzie pokonał Anatolija Litwinowa. Grzebyk swoim zwycięstwem skradł serca warszawskiej publiczności.

Thiago Vieira to 26-letni Brazylijczyk urodzony w San Paulo. „Monstro” to król nokautu – aż dziewięć z dziesięciu zawodowych zwycięstw odniósł właśnie w ten sposób. Vieira w listopadzie 2017 roku znokautował Davida Teixeirę, miesiąc później w ten sam sposób rozprawił się z Cassiano Ricardo. Brazylijczyk trenuje w słynnym klubie 01 MMA Team w Sao Paulo, a jego kolegami z sali treningowej są znany polskim kibicom Fernando Rodrigues JR oraz słynny Marcos Rogerio de Lima. Ten drugi przyjedzie wraz z Vieirą do Polski i będzie w jego narożniku 25 maja podczas FEN 21.

– Znakomity, mocno bijący „król nokautu” z Brazylii, kontra będący na fali najlepszy średni w naszej federacji, czyli Andrzej Grzebyk. Nie mogę doczekać się tego pojedynku. Tego starcia nie można przegapić – powiedział prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Karta walk FEN 21:

Thiago Vieira VS Andrzej Grzebyk -84 kg*

Łukasz Pławecki VS Wojciech Wierzbicki -77 kg K-1*

Toni Valtonen VS Marcin Zontek -93 kg

Jacek Jędraszczyk VS Tymoteusz Łopaczyk -77 kg

Łukasz Kopera VS Mateusz Głąb -70 kg

Patryk Nowak VS Marian Ziółkowski -70 kg

Szymon Dusza VS Oskar Somerfeld -77 kg

Grzegorz Ciepliński VS Marcin Sianos -120 kg

Kewin Wiwatowski VS Bartosz Leśko -93 kg

*Stawką tych pojedynków będzie pas mistrzowski federacji FEN

Bilety na galę FEN 21 można nabyć na stronie internetowej fen-mma.com/bilet

Co: FEN 21
Kiedy? 25 maja 2018 roku, godzina 18.00
Gdzie: Wrocław, Hala Orbita