W niedzielę 25 listopada swoje drzwi otworzyła pierwsza restauracja McDonald’s w Oleśnicy przy ul. Dobroszyckiej 3, w pobliżu dawnego węzła Dąbrowa trasy S8. Pierwsi klienci do nowej restauracji ustawiali się już od godz. 4.00 w nocy. Na gości w dniu otwarcia czekały promocje i kupony rabatowe.

Nowy lokal zaprasza gości do sali jadalnej z 112 miejscami siedzącymi, w tym 12 w strefie McCafé. Klienci zmotoryzowani mogą skorzystać z linii McDrive lub parkingu na 44 pojazdów. Restauracja została urządzona w nowym stylu o nazwie Natural Integrity, który cechuje minimalizm, łagodna kolorystyka i dominująca rola naturalnych materiałów. W dniu otwarcia na gości czekała promocja w postaci puszki Coca-Coli gratis do każdego zakupionego zestawu, a także karty rabatowe.

Restauracja jest czynna codziennie w godzinach 5:00 rano do 1:00 w nocy. W godzinach porannych dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące m.in. na jajkach i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje popularna oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald's.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Na zewnątrz czeka na milusińskich plac zabaw. Lokal oferuje też darmowy dostęp do internetu.
Sprawną obsługę gości zapewnia 44 pracowników, w tym 19 menadżerów.


Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska
Twitter https://twitter.com/PL_McDonalds i stronę www.mcdonalds.pl